אחזקת ריהוט פטיו ופינת אוכל מעץ

אז, יש לך את הגן היפה הזה? שמור את זה יפה על ידי תחזוקה נכונה של הפטיו החיצוני מעץ וריהוט האוכל שלך. הסיבה לכך היא שאם האלמנט האחד נראה מחורבן, תגלו שגם רוב האחרים נראים כך. החדשות הטובות הן שביצוע תחזוקה של ריהוט העץ שלך הוא למעשה לא כל כך קשה. מדי פעם יהיה צורך בהרמת כבדות, במיוחד בעונת הגשמים, אבל מעבר לכך, תראו שזה לא רק הופך לעבודת אהבה, אלא גם דרך מצוינת לבלות קצת בחוץ.

לפני שיש לכם רהיטים לתחזוקה, כדאי לוודא שאתם בוחרים את סוג העץ המתאים להחזיק בחוץ. אתה רוצה לבחור עץ שהוא באופן טבעי מאוד קשיח ועמיד, משהו כמו עץ ​​טיק, אלון, ארז או שיטה. העצים הללו ישרדו תנאי מזג אוויר קיצוניים עם נזק מינימלי שיהפוך את חייכם להרבה יותר קלים.

דברים שצריך לשים לב אליהם בעת ביצוע תחזוקה

ראשית, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות כשיש לך רהיטי עץ הוא לוודא שאתה יודע מתי יש צורך בתחזוקה. אתה לא רוצה לתת לרסיס קטן להפוך לנושא גדול כי התעלמת ממנו.

כלל הזהב לתחזוקת רהיטי עץ הוא לוודא שאתה משייף ומלבש אותם מחדש בכל פעם שאתה רואה סימנים ראשונים של פיצול. פיצול עלול להוביל לסדקים מוגזמים ובסופו של דבר ביקוע של העץ, מה שכמובן מזיק לרהיט. ודאו שאם נתקלתם בסדק, חורצים לתוכו, רק כדי שלא יתפתח ריקבון מהגשם ומשאר האלמנטים כמו חיפושיות עץ.

אם יש לך מזג אוויר קשה מאוד, כדאי לנסות לשים את הרהיטים שלך מתחת לכיסוי כלשהו, ​​אלא אם כן הוא בשימוש. לדוגמה, אם אתם גרים במקום עם סופות עזות אחר הצהריים ושמש קופחת במהלך הבוקר, סביר להניח שזה יפגע בעץ שלכם מהר יותר, אז עדיף פשוט לשים אותו בצד.

סביר להניח שגם תצטרכו לשמן מדי פעם את רהיטי העץ שלכם, רק כדי לתת להם שכבה נוספת של הגנה שעווה מפני פגעי מזג האוויר. זה גם שומר על העץ שלך נעים ורך למגע. אחרי הכל, אין דבר גרוע יותר מלשבת על עץ יבש שמרגיש כאילו הוא עלול להתפצל בכל רגע.

אחד מהפריטים הטובים ביותר של ריהוט עץ חיצוני הוא, ללא ספק, הבראי המובנה. מרכז הרהיטים הוא בראי מובנה הניתן לניתוק ולשמש כמקום אחסון או ארגז קירור. החלק החיצוני הוא תערובת של עץ אורן ומתכת. זוהי דרך מצוינת לבדר. תוכלו לבריא בזמן שהאורחים שלכם יושבים ממש שם, ליהנות ממשקאות ולהירגע בחוץ.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.