אזור הקריירה של פנג שואי – טפסו בסולם להצלחה

פנג שואי עוסק לא רק ביצירת זרימה חיובית של צ'י והרמוניה רבה יותר בחיי הבית שלך, אלא ניתן להשתמש בו גם כדי להועיל או לשפר את חיי הקריירה שלך. בפנג שואי, קריירה והזדמנות הם שיעור חיים המיוצג על ידי הכיוון הצפוני של מפת באגואה. על מנת להפעיל את האנרגיה הזו, אתה פשוט ממריץ את הפינה הזו של החדר, הבית או המשרד שלך עם הצבעים והאלמנטים המשפיעים של האזור הזה. בין אם אתה עובד מהבית או מחוץ לבית, יש דרכים להשיג הצלחה ומזל בקריירה של פנג שואי על ידי שימוש בקווים המנחים ובעקרונות הבאים.

אזור הקריירה

אזור הצפון או תחום הקריירה של בגואה, נשלט על ידי יסוד המים. בפנג שואי, מכיוון שהמים מיוצרים על ידי יסוד המתכת, אנו יכולים גם להמריץ את האזור עם יסוד המתכת. המשמעות היא שיש להשתמש בכל תמונה, סמל, חפץ, פריט, ציור, תמונה וכן כל סוג של תכונת מים או מתכת כדי להפעיל אזור זה. למרות שניתן להשתמש בשניהם מכיוון שהם משלימים, השימוש במים בסופו של דבר יהיה חזק יותר באזור הספציפי הזה. לאחר מכן, כל פריט המיוצג על ידי אלמנטים של עץ, אדמה או אש יחליש את האזור ויאזן את המאמצים שלך להשיג הצלחה ומזל פנג שואי בקריירה.

ממריץ עם חפצים

אחת הדרכים הקלות ביותר להמריץ את אזור הקריירה של הסלון או המשרד שלך היא הצבת תכונת מים מלאכותית קטנה או אקווריום באזור הצפון. עם זאת, אל תעשה את זה גדול מדי, מכיוון שמקור עצום כל כך של אנרגיית מים יכול לגרום לחוסר איזון בשאר החדר שלך, ובסופו של דבר לגרום לך להרגיש טביעה דרך האנרגיה השלילית שלאחר מכן וכתוצאה מכך מזל רע בקריירה. כמו כן, לעולם אל יהיו לך אקווריומים או תווי מים בחדר השינה שלך, מכיוון שהדבר עלול לגרום לשדוד או לרמות אותך.

כאשר אתה מנסה להמריץ דרך אלמנט המים, חשוב לתאר מים זורמים בניגוד למים שקטים. מים עומדים יכולים לגרום לצ'י עומד שהוא שלילי וחמור מכך שאין מים כלל. אקווריומים עם דגים שוחים, מזרקות עם מים זורמים או משאבות במים היוצרות בועות חמצן או זרימה מתמשכת הם ייצוגים אידיאליים של אלמנט המים למזל פנג שואי בקריירה.

אם תכונת מים במשרד שלך אינה אופציה ואתה רוצה לשפר את תחום הקריירה של החדר הזה, אתה תמיד יכול להציג תמונה או תמונה של מפל מים או נהר זורם, למשל, לקיר הצפוני או להכניס מוטיבים של מים לתוך החדר. תפאורה של הכיוון הזה. לחלופין, כל מה שצבעו שחור או כחול ייצג גם את יסוד המים.

ניתן להשתמש בפריטי מתכת גם כדי להמריץ את האזור הזה. כמה דוגמאות לכך כוללות מטבעות, פעמוני רוח, מגנטים או פעמונים.

פנג שואי במשרד

בין אם המשרד שלך נמצא בבית או ב'עבודה', אתה יכול גם להעסיק פנג שואי בפינה הצפונית של החדר או התא שאתה עובד בו כדי להצליח בקריירה של פנג שואי. שולחנות כתיבה צריכים להיות ממוקמים כך שלדייר יש נוף ישיר לכניסה לחדר ולכל החלונות, באופן אידיאלי עם הגב לקיר. עם זאת, זה לא טוב לפנות ישירות לחלון מכיוון שזה יכול להסיח את הדעת לעבודה שלך, אם כי אור טבעי בחדר מועיל מאוד.

שולחן עגול או אחד עם קצוות מעוגלים הוא יתרון יותר מאשר מרובע או מלבני. אם יש לך אחד מהשולחנות האחרונים, צמחים בצדי השולחן יכולים לאזן את חיצי הרעל שהוסטו ממנו. השולחן צריך להיות גם בגודל טוב וללא עומס. שמור על משטח השולחן מסודר ועל הפריטים במגירות השולחן שלך מסודרים, שכן הדבר יצור מתח בתת המודע שלך. אותם פריטים וסמלים שתוארו לעיל המייצגים מים או מתכת יכולים לשמש גם בפינה הצפונית של המשרד שלך כדי לשפר את הצלחת הקריירה שלך בפנג שואי.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.